• Karmniki :)

• Dzięki zdolnościom konstruktorskim naszych rodziców na terenie szkoły stworzyliśmy stołówkę dla ptaków. Karmniki zostały powieszone przez Pana Piotra , który zawsze służy swoją pomocą. Regularnie dosypujemy ptakom karmę, żeby pomóc im przetrwać czasy, kiedy mają utrudniony dostęp do pożywienia. Dziękujemy rodzicom za wykonanie karmników, oraz za dostarczenie karmy.

• Wizyta klasy 0,I w OSP Jonkowo :)

• Dnia 9 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z klasą pierwszą odwiedziły Ochotniczą Straż Pożarną w Jonkowie. Wycieczka miała na celu zapoznanie dzieci z zawodem strażaka. Podczas wizyty w straży mieliśmy okazję obejrzeć wozy strażackie, sprzęt, a także ubiór strażaka. Wycieczka bardzo dzieciom się podobała, szczególnie wyposażenie wozów strażackich. OSP w Jonkowie serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas. Cieszymy się, że w naszej gminie mamy dzielnych strażaków. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej pracy, która jest wykonywana często w trudnych warunkach.

• Zajęcia nauki gry na ukulele i gitarze.

• 1. Zajęcia nauki gry na ukulele będą odbywały się we wtorki w godzinach 12:15 - 13:00
            Płatność miesięczna 160 zł, jeśli rodzic płaci za każde odbyte przez dziecko zajęcia czyli 40 zł za każde zajęcia lub 120 zł bez względu na ilość odbytych przez dziecko zajęć.

2. Zajęcia nauki gry na gitarze będą odbywały się w środy  w godzinach 12:15 - 13:00

• "Szkoły Pełne Talentów"

• Szanowni Państwo, szkoła brała udział w akcji Lidl „ Szkoły Pełne Talentów”. Nasza placówka z Państwa wielką pomocą zebrała 1418 talenciaków. To bardzo wielki sukces biorąc pod uwagę liczbę dzieci w szkole.

Talenciaki zostały wymienione na nagrody rzeczowe, które bardzo będą przydatne dla rozwoju naszej placówki.

12 rakietek i 144 piłeczki do tenisa stołowego

Klawiatura i mysz firmy Acer