• Park trampolin -klasa VII

• W dniu 22.06.2022r. klasa VII wybrała się na wycieczkę do parku trampolin „Jump World” w Ostródzie. Uczniowie bawili się na trampolinach całe półtorej godziny. Po czasie aktywności udali się na upragniony posiłek. Całą wycieczkę zakończyło nocowanie w szkole. To już ostatnie wydarzenie dla klasy VII w tym roku szkolnym.

• Festyn Rodzinny „ Z rodziną raźniej”

• Festyn Rodzinny

„ Z rodziną raźniej”👨‍👩‍👧‍👦

W piątek 3 czerwca, czyli tuż po Dniu Dziecka, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Festyn Rodzinny pod hasłem "Z rodziną raźniej".

Na gości czekało mnóstwo atrakcji: młodsze dzieci przygotowały program artystyczny, Samorząd szkolny zorganizował loterię fantową z bardzo atrakcyjną główną wygraną – 2 bilety do kina.

Uczniowie z niecierpliwością czekali na międzyklasowe mecze piłkarskie. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się mecz piłki nożnej rodzice, nauczyciele kontra uczniowie.⚽️⚽️🥅 Główna wygrana (tort) przypadła dorosłym. 🎂

Niecodzienną darmową atrakcją były dmuchańce i malowanie twarzy oraz zabawy ruchowe prowadzone przez animatorów.

Ciekawym przedsięwzięciem okazało się zorganizowanie stoiska „Galeria rozmaitości”, gdzie sprzedawano rękodzieła, prace artystyczne wykonane przez dzieci i rodziców.

Wsparciem dla ciała, podniebienia były domowe wypieki, naleśniki, kawa i herbata w kawiarence „Słodka dziupla”. Dzieci bezpłatnie mogły posilić się kiełbaską, bigosem oraz delektować ciastem i lodami.

Pogoda dopisała i zabawy trwały aż do odjazdów autobusów. Bawiliśmy się wyśmienicie.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu.

Zapraszamy za rok! 😀

• Muzycy z filharmonii.

• 7 czerwca ostatni raz w tym roku szkolnym gościliśmy w naszej szkole muzyków z filharmonii. Tym razem wyruszyliśmy w morską szantową podróż- przedsmak wakacyjnych przygód.

Do zobaczenia po wakacjach. :)

• Wycieczka do Torunia :)

• Dnia 31.05.2022r. klasy I-V były na wycieczce jednodniowej w Toruniu. Harmonogram pobytu w tym zabytkowym mieście był niezwykle napięty, jednak humory i uśmiechy nikogo nie opuszczały. Zwiedziliśmy starówkę, m.in. dowiedzieliśmy się dlaczego Krzywa Wieża jest krzywa. W Muzeum Żywego Piernika udało nam się samodzielnie wypiec prawdziwe pierniki według starej receptury. W Domu Legend Toruńskich wysłuchaliśmy uważnie wszystkich legend związanych z Toruniem. Czas tak szybko upłynął, że niestety musieliśmy powoli się pożegnać z tym cudownym miastem. Zjedliśmy szybko obiad, kupiliśmy pamiątki i wieczorem byliśmy z powrotem w domu.