• Turniej międzynarodowy Wrocław Summer Cup 2022

• W dniach 5-10 lipca 2022r. Stomilanki wzięły udział w dużym turnieju międzynarodowym Wrocław Summer Cup 2022.

kategoria U-9 :  1 miejsce wśród dziewcząt ✅

Turniej Wrocław Summer Cup gościł drużyny z wielu państw europejskich, był również transmitowany Live, gdzie można było na bieżąco śledzić mecze Stomilanek🎥🎥📺📺

Stomilanki w zwycięzkiej kategorii U-9 rezprezentowała uczennica klasy IV: Oliwia Trzcińska. Gratulacje Oliwia i powodzenia :)

• Zajęcia plastyczne rok szkolny 2022/2023

• Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

W naszej szkole, tak jak i w poprzednim roku szkolnym, organizowane są zajęcia plastyczne prowadzone przez panią Karolinę Gregorczyk. Zajęcia te cieszą się zainteresowaniem i są lubiane przez uczniów. Pomysłowość pani prowadzącej rozwija w dzieciach talenty plastyczne i kreatywność.

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w godzinach : 13:30 – 15:20. Cena to 25 zł za jedno spotkanie. Opłata jest tylko za zajęcia w których dziecko uczestniczyło.

Wpłaty dokonujemy na numer konta RADY RODZICÓW:

85 8857 0002 3001 0000 0778 0002

Jeśli chcieliby Państwo zapisać swoje pociechy na zajęcia, to u pani prowadzącej bądź w sekretariacie jest formularz zgody do pobrania. Serdecznie zapraszamy!

Przedstawiamy terminy spotkań w danych miesiącach roku szkolnego 2022/2023

GRUPA MŁODSZA – ŚRODY ( Klasy I-III )

Daty zajęć:

Wrzesień – 14,28

Październik – 12, 26

Listopad – 9, 23

Grudzień – 7, 21

Styczeń – 4, 18

Luty – 8, 22

Marzec – 8, 22

Kwiecień – 5, 19

Maj – 10, 31

Czerwiec – 7, 14

GRUPA STARSZA – WTORKI ( Klasy IV-VI )

Daty zajęć:

Wrzesień – 13, 27

Październik – 11, 25

Listopad – 8, 22

Grudzień – 6, 20

Styczeń – 3, 17

Luty – 7, 21

Marzec – 7, 21

Kwiecień – 4, 18

Maj – 9, 30

Czerwiec – 6, 13

• Zbieramy talenciaki dla naszej szkoły

• Szanowni Państwo.

Wyjątkowy projekt  Szkoły Pełne Talentów to akcja sklepu Lidl oraz Roberta i Anny Lewandowskich. Projekt ten ma mobilizować  Polaków do działania na rzecz lokalnych społeczności, a dzieciom z polskich szkół przekazać sprzęt sportowy i elektroniczny najwyższej jakości.Klienci będą mogli otrzymać Talenciaki(specjalne kupony) za zakupy w sklepach Lidl od 5.09.2022 do 13.11.2022.

Warunki są proste: Za każde 50 zł wydane w sklepie Lidl, Państwo otrzymacie kupon Talenciak. W kwocie 50 zł musi znajdować się minimum jeden owoc lub warzywo.Klient otrzyma Talenciaki od pracownika sklepu wraz z paragonem. W przypadku zakupów przy kasie samoobsługowej,

Klient powinien odebrać Talenciaki u asystenta kas.Z akcji wyłączone są:

1.Napoje alkoholowe, w tym piwo.

2.Wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe lub rekwizyty tytoniowe.

3.Produkty lecznicze

4.Preparaty do początkowego żywienia niemowląt

5.Karty Lidl (karty prezentowe, bony).

Są trzy sposoby przekazywania kuponów:

1.Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.

2.Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny do naszej szkoły.

3.Przekazując Talenciaki fizycznie danej szkole do specjalnie przygotowanych pudełek.Talenciaki zostaną zamienione na specjalne nagrody oraz wezmą udział w losowaniach Wielkiej Szkolnej Loterii.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i pomoc.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• 1 września to dzień powrotu do szkoły. Niektórzy nie mogli się już doczekać. Pani dyrektor uroczyście powitała w szkole wszystkich uczniów, rodziców oraz gości. Życzyła owocnej nauki. Nowy Rok szkolny 2022/ 2023 został rozpoczęty.

Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego pierwszaki miały ślubowanie. Zostały pasowane na uczniów naszej szkoły. Witamy serdecznie wśród nas i życzymy samych sukcesów.